Mes esame dėl Jūsų...

Nemajūnų dienos centro šventė ,,Vasaros uždarymas“Nemajūnų dienos centro šventė ,,Vasaros uždarymas“Greitai prabėgo šilta, kupina gražių akimirkų, patyrimų ir atradimų vasara. Kartu su mažaisiais Nemajūnų dienos centrą lankančiais vaikais tikrai buvo kuo pasidžiaugti. Kaip ir kiekvieną vasarą daug keliavome, pramogavome, dalyvavome įvairiose veiklose ir kartu praleidome gražias vasaros dieneles.

Rugpjūčio 25 dieną Nemajūnų dienos centre vyko vasaros uždarymo šventė mūsų mažiesiems lankytojams. Palydėdami vasarą, vaikai šokinėjo, čiuožinėjo ant spalvotų batutų, gamino cukraus vatą bei prisiminė vasaros nuotykius. Ši diena, kaip ir visą vasarą, buvo gausi vaikų juoko, šypsenų ir pačių gražiausių emocijų. Labai lauksime mūsų mažųjų lankytojų sugrįžtant į Nemajūnų dienos centrą. Kas gali būti gražiau už nuoširdų vaiko juoką ir džiaugsmą.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Nemajūnų dienos centro šventė ,,Vasaros uždarymas“ Nemajūnų dienos centro šventė ,,Vasaros uždarymas“ Nemajūnų dienos centro šventė ,,Vasaros uždarymas“ Nemajūnų dienos centro šventė ,,Vasaros uždarymas“

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-IV 8.0017.00 val.

V 8.0015.45 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.