Mes esame dėl Jūsų...

KambarysKambarys2019-10-28

Pirmąją vaikų atostogų dieną praleidome Kaune pabėgimo kambariuose iš kurių bandėme ištrūkti ieškodami paslėptų užuominų į slapto rakto buvimo vietą.

Erudito kambarys – Vedini žinių troškimo sutinkate Eruditą – žmogų, kuris panašu, kad žino viską. Padarytumėt bet ką, kad tik jis pasidalintų savo žiniomis su Jumis. Eruditas mielai sutinka pasidalinti savo išmintimi, tik su viena sąlyga: Jūs turite įrodyti, kad esate pakankamai gabūs ir verti tapti jo mokiniais. Taigi,  Jūs turite persikelti į praeitį ir atsidūrę jo kambaryje, ištrūkti iš jo greičiau nei per vieną valandą. Jūs dar nežinote, bet ši valanda ypatinga – ji gali Jums kažką duoti, kažką atimti arba kažką pakeisti.

Bukanieriaus kambarys – Jūs išsiruošėte į kruizą po Karibų salas. Staiga patekus į audrą laivas sudūžta, bet Jums pavyksta išsigelbėti ir … patekti į piratų nagus. Ir štai – durys užrakintos, o tolumoje girdite šiurpų juoką ir piratų svarstymą, kuriame mieste parduoti Jus kaip vergus. Kokie nuotykiai Jūsų laukia ir ar pavyks surasti auksinį raktą, paslėptą kapitono kajutėje, kad išsivaduoti iš šio kambario ir vergovės? Vaikai išbandė šiuos du kambarius ir jiems pavyko ištrūkti iš jų. Išėję vaikai dalinosi patirtais įspūdžiais dar visos kelionės metu.

Video

Žemėlapis

Kontaktai

Adresas

Biudžetinė įstaiga Nemajūnų dienos centras

Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono savivaldybė

Į. k. 301038537

Tel. / faks. 8 319 43722

El.p. centras@nemajunudc.lt

 

Darbo laikas

I-IV 8.0017.00 val.

V 8.0015.45 val.

Pietų pertrauka: 12.0012.45 val.